איך זה עובד

1. משלימים שאלון קצרצר

זה לוקח פחות מדקה: מסמנים כל סטטוס שנכון עבורכם ב-6 השנים האחרונות, ומקבלים תשובה מיידית אם קיים סיכוי גבוה או נמוך להחזר מס

2. ממלאים פרטים וחותמים על ייצוג 

מעלים צילום של רישיון נהיגה או דרכון, ממלאים כמה פרטים, וחותמים על ייצוג מול הרשויות, שמאפשר לנו לטפל בכל התהליך

3. מקבלים את המידע מהרשויות

המערכת תמשוך את טפסי 106 מרשות המיסים וכל מסמך רלוונטי מהמוסד לביטוח לאומי, ותציג בפניכם את המידע והשנים שבהן נוכל לטפל 

4. בדיקת זכאות בחינם וללא התחייבות

מעלים כל מסמך רלוונטי לשאלון שמילאתם, והמערכת תבצע בדיקת זכאות על סמך נתוני אמת, ותעדכן אם וכמה כסף מגיע לכם עבור כל אחת מ-6 השנים האחרונות

5. טיפול מלא בהחזר המס שלכם 

מקבלים את תוצאות הבדיקה, בוחרים את השנים שבהן יש החזר ומשלמים עבורן, והמערכת תטפל עבורכם בהכל – עד שהכסף ייכנס לחשבון הבנק שלכם

מתי מקבלים את הכסף

זמן טיפול ממוצע עד שהכסף נכנס לחשבון הבנק, לפי פקיד שומה

תל אביב

37 יום

ירושלים

55 יום

חיפה

52 יום

גוש דן

49 יום

השרון

44 יום

חולון

41 יום

ב”ש

51 יום

פ”ת

101 יום

נצרת

42 יום

רחובות

53 יום

אשקלון 

79 יום

טבריה

53 יום

חדרה

48 יום

רמלה

44 יום

עפולה

75 יום

עכו

40 יום

צפת

20 יום

אילת

156 יום

ממליצים עלינו

כמה זה עולה

החזר מס ליחיד

כולל ייצוג מול הרשויות
120 ₪ - 320 ₪ לדוח שנתי *
  • איסוף מידע מרשות המיסים וביטוח לאומי
  • הכנת בקשה להחזר מס
  • הגשת הבקשה לרשות המיסים
  • מעקב עד קבלת הכסף בחשבון הבנק שלך
  • מחלקה מקצועית ותמיכה אונליין

* המחיר של דוח שנתי:
החזר מס של עד 3,000 ש”ח: 120 ש”ח
החזר מס של 3,001-10,000 ש”ח: 160 ש”ח
החזר מס של מעל 10,000 ש”ח: 320 ש”ח

החזר מס לזוג נשוי

כולל ייצוג מול הרשויות
180 ₪ - 480 ₪ לדוח שנתי *
  • איסוף מידע מרשות המיסים וביטוח לאומי
  • הכנת בקשה זוגית להחזר מס
  • הגשת הבקשה לרשות המיסים
  • מעקב עד קבלת הכסף בחשבון הבנק שלכם
  • מחלקה מקצועית ותמיכה אונליין

* המחיר של דוח שנתי:
החזר מס של עד 3,000 ש”ח: 180 ש”ח
החזר מס של 3,001-10,000 ש”ח: 240 ש”ח
החזר מס של מעל 10,000 ש”ח: 480 ש”ח

החזר מס דיגיטלי

שאלון קצר

מסמנים כל סטטוס שנכון עבורכם ב-6 השנים האחרונות, ומקבלים תשובה מיידית אם כדאי לבצע בדיקת זכאות, ומה הסיכוי שמגיע לכם החזר כספי מרשות המיסים

משיכת מידע

אין צורך לחפש מסמכים או להתעסק בטפסים: המערכת מושכת מהרשויות באופן אוטומטי את המידע הרלוונטי להחזר המס שלכם, כולל טפסי 106 ותשלומי קצבאות

נתוני אמת

המערכת מתממשקת למערכות המחשוב של רשות המיסים והמוסד לביטוח לאומי, ומבצעת בדיקת זכאות להחזר מס על סמך נתוני האמת שלכם, ולא על סימולציות 

אזור אישי חכם

ממשק ידידותי להעלאת מסמכים, מעקב דינמי אחרי כל שלב בתהליך לפי שנים, ארכיון דיגיטלי מקוטלג של כל המידע שלכם, סיכום ידידותי וברור של הבקשות שהוגשו להחזרי מס

שאלות ותשובות

Tax:on הוא השירות היעיל והמשתלם ביותר לטיפול בהחזרי מס לשכירים:

1. רק Tax:on בודקת בחינם וללא כל התחייבות את זכאותך להחזרי מס בכל 6 השנים האחרונות, ומוסרת תשובה מדויקת לפי שנים. 

2. רק Tax:on לא גובה עמלת פתיחת תיק או אחוזים מההחזר שלך, אלא מחיר קבוע וידוע מראש של החל מ-120 ש”ח להגשת בקשה להחזר מס שנתי ליחיד, או החל מ-180 ש”ח להגשת בקשה עבור זוג נשוי (שכירים בלבד).

3. רק Tax:on מתממשקת למערכות של רשות המיסים וביטוח לאומי, ומחשבת את החזרי המס שלך על בסיס נתוני אמת, ולא סימולציות. לכן, תוצאות הבדיקה ודאיות (בתנאי שמסרת מידע שלם ומדויק, כמובן).

4. רק Tax:on מציעה שירות להכנת הבקשה להחזר עבורך, בהגשה עצמאית וללא ייצוג. השירות מיועד לשכירים שאנחנו לא יכולים לייצג בשלב זה, במחיר קבוע וידוע מראש של החל מ-80 ש”ח לבקשה להחזר מס שנתי ליחיד, או החל מ-120 ש”ח לבקשה להחזר מס שנתי לזוג נשוי. 

5. רק Tax:on מציעה תהליך דיגיטלי קל, פשוט ובלי בירוקרטיה.

Tax:on היא החברה היחידה שלא גובה עמלת פתיחת תיק או אחוזים מההחזר, עבור הטיפול בהחזר המס שלך.

מחיר השירות קבוע וידוע מראש:

עבור החזר מס של עד 3,000 ש”ח, מחיר השירות הוא 120 ש”ח להגשת בקשה להחזר מס שנתי ליחיד, או 180 ש”ח להגשת בקשה להחזר מס שנתי לזוג נשוי.

עבור החזר מס של 3,001 ש”ח עד 10,000 ש”ח, מחיר השירות הוא 160 ש”ח להגשת בקשה להחזר מס שנתי ליחיד, או 240 ש”ח להגשת בקשה להחזר מס שנתי לזוג נשוי.

עבור החזר מס של מעל 10,000 ש”ח, מחיר השירות הוא 320 ש”ח להגשת בקשה להחזר מס שנתי ליחיד, או 480 ש”ח להגשת בקשה להחזר מס שנתי לזוג נשוי.

המחירון לשירות מלא:

במקרים שבהם המערכת זיהתה כי לא תוכל לייצג אותך מול רשות המיסים, אנחנו מציעים מסלול להכנת הבקשה להחזר מס עבורך, שאותה יש להגיש באופן עצמאי (הכנו עבורך גם סרטון הדרכה קצר וברור, איך בדיוק עושים את זה, שלב אחרי שלב).

השירות מוצע לשכירים שאנחנו לא יכולים לייצג בשלב זה. גם במסלול זה, אנחנו לא גובים עמלות או אחוזים מההחזר שלך, ומחיר השירות קבוע וידוע מראש:

עבור החזר מס של עד 3,000 ש”ח, מחיר השירות הוא 80 ש”ח להגשת בקשה להחזר מס שנתי ליחיד, או 120 ש”ח להגשת בקשה להחזר מס שנתי לזוג נשוי.

עבור החזר מס של 3,001 ש”ח עד 10,000 ש”ח, מחיר השירות הוא 110 ש”ח להגשת בקשה להחזר מס שנתי ליחיד, או 160 ש”ח להגשת בקשה להחזר מס שנתי לזוג נשוי.

עבור החזר מס של מעל 10,000 ש”ח, מחיר השירות הוא 220 ש”ח להגשת בקשה להחזר מס שנתי ליחיד, או 320 ש”ח להגשת בקשה להחזר מס שנתי לזוג נשוי.

המחירון לשירות עצמי:

כן, Tax:on היא מערכת לבדיקה וטיפול בהחזרי מס לשכירים בלבד, ואינה מטפלת בעצמאים.

בנוסף, אנחנו לא מטפלים במחויבי הגשה: שכירים בעלי הכנסה שנתית של מעל כ-700 אלף ש”ח (נכון לשנת 2023), משקיעים בשוק ההון באמצעות ברוקר זר, בעלי שליטה, תושבי קיבוץ שיתופי, ומקרים אחרים החייבים בהגשת דוח שנתי.

מערכת Tax:on לא מטפלת בשכירים שמכרו נכס מקרקעין ב-6 השנים האחרונות ושילמו מס שבח.

כמו כן, המערכת לא מעניקה שירותים למקבלי שכר ספורטאים, מרצים או סופרים. 

מערכת Tax:on לא מטפלת גם בהחזרי מס לשכירים שהגיעו לגיל פרישה, ומקבלים בנוסף להכנסתם מהעבודה גם קצבה חודשית מקרן פנסיה, פנסיה תקציבית או פוליסת ביטוח.

כמו כן, אנחנו לא מגישים בקשה מתוקנת לשכירים שכבר הגישו בקשה להחזר מס.

כן. Tax:on תבצע עבורך בחינם וללא התחייבות בדיקת זכאות להחזרי מס, עבור כל אחת מ-6 השנים האחרונות. עם סיום הבדיקה, נעביר לך תשובה ודאית, המבוססת על הנתונים שהעברת, אם מגיע לך החזר מס מהמדינה. 

בשלב ראשון, מערכת Tax:on תבצע עבורך בדיקת זכאות להחזר מס, בחינם וללא כל התחייבות. בסיום הבדיקה, המערכת תמסור תשובה מדויקת, עבור אילו שנים מגיע לך החזר מס.

בשלב שני, עליך לבחור עבור אילו שנים להגיש בקשה להחזר מס, ולשלם עבור כל שנה מחיר קבוע וידוע מראש של החל מ-120 ש”ח לבקשה להחזר מס שנתי ליחיד, או החל מ-180 ש”ח לבקשה להחזר מס שנתי לזוג נשוי.

מוקד שירות הלקוחות שלנו פועל בימים א-ה בשעות 16:30-8:30.  

נציגינו עומדים לשירותך אונליין בוואטסאפ, במסנג’ר, באתר או  במייל.

לידיעתך: מערכת Tax:on מבצעת כמעט הכל באופן אוטומטי, ולכן אין לנו מוקד שירות טלפוני. זה מאפשר לנו להציע לך שירות איכותי ומקצועי, במחיר משתלם.

ללוח הזמנים של התהליך לחצו כאן

לזמן הטיפול הממוצע לפי פקיד שומה לחצו כאן 

התהליך ב-Tax:on פשוט וידידותי:

1. תחילה עליך להשלים שאלון זכאות קצרצר. זה לוקח פחות מדקה: פשוט מסמנים כל משפט שנכון לגביך ב-6 השנים האחרונות, ומקבלים תשובה מיידית, אם קיים סיכוי גבוה או נמוך להחזר מס.

2. עם קבלת התשובה, עליך להשלים תהליך רישום קצר ופשוט, הכולל כמה פרטים אישיים וחתימה על מסמכי ייצוג מול רשות המיסים והמוסד לביטוח לאומי, שיאפשרו לנו למשוך עבורך את כל המידע הרלוונטי, ולטפל בכל התהליך.

3. תוך כמה ימים מחתימתך על ייצוג, רשות המיסים תשלח לך SMS המבקש לאשר את בקשת הייצוג, באמצעות קוד לנייד או מספר כרטיס אשראי על שמך. 

גם אנחנו נשלח לך עדכון שהבקשה ממתינה לאישורך, עם הסבר קצר וברור איך עושים את זה. זה ממש פשוט. ללא אישור בקשת הייצוג, לא נוכל להתקדם לביצוע הבדיקה. 

4. עם אישור הייצוג על ידך, נמשוך עבורך את הנתונים מהרשויות, ונעדכן תוך 3 ימי עסקים איזה סוג שירות נוכל להעניק לך: טיפול מלא בהחזר מס, הכולל הגשה וייצוג, או הכנת הבקשה להחזר מס, להגשה עצמאית וללא ייצוג. גם במסלול הזה, הכנו עבורך סרטון הדרכה קצר, איך להגיש את הבקשה באופן עצמאי.

5. כעת, עליך להיכנס לאזור האישי שלך ב-Tax:on, ולהעלות כל מסמך רלוונטי לשנים שייבדקו, בהתאם לקריטריונים שסימנת בשאלון הזכאות. הכנו עבורך מראש דוגמאות לכל מסמך שעליך להעלות בשלב זה.

6. בשלב זה, נבצע עבורך בדיקת זכאות בחינם וללא כל התחייבות. מערכת Tax:on מתממשקת למערכות של רשות המיסים וביטוח לאומי, ומחשבת את החזרי המס שלך על בסיס נתוני אמת, ולא סימולציות. לכן, תוצאות הבדיקה ודאיות (בתנאי שמסרת מידע שלם ומדויק, כמובן).

7. תוך 30 יום משליחת השנים הרלוונטיות לבדיקה על ידך, נמסור תשובה מפורטת בדבר זכאותך להחזרי מס בכל אחת מהשנים שנבדקו.

8. עם קבלת התוצאות, עליך לבחור בשנים שבהן מגיע לך החזר מס, במסלול המתאים (שירות מלא או הכנת דוח להגשה עצמאית), ולשלם עבורן מחיר קבוע וידוע מראש. משלב זה, הכדור עובר אלינו: מערכת Tax:on תטפל עבורך בכל התהליך, עד שהכסף ייכנס לחשבון הבנק.

החברה פועלת בהתאם להוראות הדין, וכמפורט בתנאי השימוש. הנתונים שמסרת נשמרים אצלנו, וישמשו לבדיקה וטיפול בהחזרי המס שלך מול רשות המיסים. המידע שלך שמור, ולעולם לא נעביר אותו לגורמי צד שלישי ללא הסכמתך המפורשת.

אנחנו לוקחים את הפרטיות שלך ברצינות, ולכן המערכת פועלת בהתאם לתקנות האבטחה המחמירות ביותר, כדי להגן על המידע האישי שלך. מערכת Tax:on מאובטחת ב-SSL, בענן פרטי ובאינקפסולה של החברות המובילות והמתקדמות בתעשייה.

כ-80% מהשכירים שכבר ביצעו את הבדיקה זכאים להחזר מס, בסכום ממוצע של 7,922 ש”ח למשפחה.

מבקר המדינה קבע כי החזר המס הממוצע לשכירים עומד על כ-1,750 ש”ח לכל שנת מס שנבדקת.

לרוב השכירים שבודקים, מגיע החזר מס בגובה כמה אלפי שקלים. בחלק מהמקרים, הסכום אף מגיע לעשרות אלפי שקלים.

עליך לסמן בשאלון הזכאות כל סטטוס רלוונטי עבורך, ולאחר מכן להעלות למערכת כל מסמך מתאים (הכנו לך דוגמה לכל מסמך), כדי להבטיח שנשיג את מלוא החזר המס שמגיע לך.

בהחלט. במקרים שלא נוכל לייצג אותך מערכת Tax:on מציעה מסלול שבו נכין עבורך את הבקשה להחזר מס, שאותה יהיה עליך להגיש באופן עצמאי לרשות המיסים.

לנוחותך, הכנו מדריך להגשה עצמאית של הבקשה להחזר מס, שלב אחר שלב:

 

המסלול בהגשה עצמאית מיועד לשכירים שאנחנו לא יכולים לייצג בשלב זה. גם במסלול זה, אנחנו לא גובים עמלות או אחוזים מההחזר שלך, ומחיר השירות קבוע וידוע מראש.

המחירון לשירות עצמי:

 

 

ניתן בהחלט להגיש בקשה להחזר מס באופן עצמאי בכתובת זו.

אבל חשוב לדעת: בבדיקת התיק שלך, עלול להתגלות חוב לרשות המיסים. בהגשה עצמאית של הבקשה, עליך לשלם כל חוב שיעלה בבדיקה. 

עם Tax:on, לעומת זאת, קודם כל נבדוק אם מגיע לך החזר מס או שקיים חוב – ורק אז ניתן להחליט אם להגיש את הבקשה או לא. 

וחוץ מזה, האם אי פעם הגשת בקשה להחזר מס? התשובה היא, ככל הנראה – לא. מאות אלפי שכירים זכאים כל שנה להחזר מס, ורובם לא דורשים אותו. כי הם לא יודעים שמגיע להם, חוששים מבירוקרטיה, אין להם זמן, ושלל סיבות אחרות. 

עם מערכת חכמה כמו Tax:on, שיודעת למצות את מלוא ההחזר שמגיע לך, במחיר משתלם וקבוע מראש להחזר מס ליחיד/זוג נשוי, ורק עבור שנים שבהן מגיע לך החזר מס – למה להתאמץ או להסתכן בתשלום חוב?

קל | פשוט | משתלם

ככה עושים החזרי מס

תנאי שימוש  |   מדיניות פרטיות  |  Ⓒ כל הזכויות שמורות Tax:on 

קל | פשוט | משתלם

ככה עושים החזרי מס

תנאי שימוש  |  מדיניות פרטיות

Ⓒ כל הזכויות שמורות Tax:on