“תחשבו על זה ככה: זו שיטה חברתית יותר לקבלת החזר מס”

20/11/2020

שתף כתבה

“כשחשבנו על חברה שתחולל מהפכה בתחום החזרי המס, עוד לא הייתה קורונה. אבל מאז הקמת טקסאון במאי 2020, הפוטנציאל גדל משמעותית, בגלל השינויים הרבים שחווים שכירים בחודשים האחרונים – יציאה לחל”ת, פיטורים, צמצום שעות עבודה, ועוד”, מספר רועי דנס, מייסד-שותף ומנהל טכנולוגיות ראשי בחברת טקסאון.

“רבים מאותם שכירים זכאים להחזר מס, אבל לא מגישים בקשה כי המידע לא נגיש, וכי התהליך נתפס כמסורבל ובירוקרטי, יקר ולא משתלם. טקסאון מביאה שיטה אחרת, חברתית יותר. ההחזר מתקבל ישירות בחשבון הבנק, באופן פשוט ואוטומטי, במחיר הנמוך בשוק. היתרון ברור: כל שכיר יקבל את ההחזר המגיע לו, קטן או גדול, ללא כל מאמץ”.

בישראל יש כיום כ-3.8 מיליון שכירים. כ-1.6 מיליון מהם זכאים להחזר, להערכות הלמ”ס. לפי רשויות המס, כ-80% מהשכירים בישראל זכאים להחזר מס בשלב זה או אחר במהלך הקריירה.

טקסאון היא חברת סטארט-אפ שהוקמה במאי 2020 על ידי טל כרמון, אוריאן מוס ורועי דנס, במטרה לחולל מהפכה בתחום החזרי המס לשכירים. החברה הוקמה על אג’נדה חברתית של היזמים, ברצון לסייע לאזרח הקטן מול הרשויות, במיוחד בתקופה זו. טקסאון הציגה לראשונה בישראל מודל מנויים במחיר 8 ש”ח בלבד לחודש, המבטיח לכל מנוי טיפול שנתי בהחזר המס שלו. להבדיל משחקנים אחרים בתחום, טקסאון אינה גובה עמלת פתיחת תיק או אחוזים מההחזר.

רוצים להצטרף ולהבטיח את החזר המס שלכם? לחצו כאן

* הריאיון נערך באתר softnews, כחלק מאירוע הפתיחה הווירטואלי של “שבוע אורקל” 2020, שבו נחשפה לראשונה חברת טקסאון בפני קהילת ההייטק וה-IT בישראל.

לקוחות יקרים,
בדיקת הזכאות להחזר מס אורכת כ- 30 יום, מיום שליחת השנה לבדיקה על ידכם.
לידיעתכם: חלק מנתוני 106 הממוכנים לשנת 2021 טרם נקלטו ברשות המיסים, ואנו ממתינים לקבלם.
אם לא נוכל למשוך את הטפסים עד סוף אוגוסט, נאפשר להעלות את הטפסים ידנית ולשלוח את השנה לבדיקה.
אנו מודים לכם על הסבלנות, ושמחים שבחרתם TAX:ON