“8 שקלים, וזהו – יש לכם טקסאון”

10/06/2021

שתף כתבה

הבעלים של חברת טקסאון, טל כרמון, התארח בתוכנית הבוקר של דליק ווליניץ ברדיו תל אביב (102FM), כדי להסביר על תחום החזרי המס בישראל, ועל השירות הייחודי של טקסאון לשכירים.

האזינו לריאיון:

דליק: שכירים, אולי מגיע לכם הרבה כסף. ומה תצטרכו להשקיע בזה? כמעט כלום. בוקר טוב לטל כרמון, מנכ”ל חברת טקסאון להחזרי מס.

בוקר טוב דליק.

אני מאד שמח שאתה אתנו, כי אנחנו עושים פה שירות ענק למאזינים שלנו. בוא תסביר קצת על טקסאון.

טקסאון היא חברת טכנולוגיה שמתמחה בתחום החזרי המס. פיתחנו תהליך אוטומטי דיגיטלי פשוט מאוד, כדי להנגיש את התחום לכל השכירים בישראל. מס הכנסה עצמו אומר של-80% מהשכירים בישראל מגיע החזר מס, הם צריכים רק לבוא ולקחת את הכסף. אבל עד היום זה היה מסובך ולא נגיש, וזה מה שאנחנו עושים – מנגישים את הנושא לכלל הציבור.

איך זה עובד, אני שכיר ופונה לטקסאון. מה קורה בשלב הזה?

אנחנו באנו ואמרנו – חבר’ה, אל תנסו לחשב מה מגיע לנו. בנינו בשבילכם מודל של מנוי שבו משלמים רק 8 שקלים בחודש, ללא עמלות, ללא אחוזים. צריך רק להירשם כמנוי, ואנחנו מייצגים אותך מול מס הכנסה וביטוח לאומי, כמו שמייצגים כל עצמאי או חברה.

מאותו רגע אתה מסודר, יש לך טקסאון. בסוף השנה, כל שנה, כל עוד אתה מנוי, אנחנו מגישים עבורך דוחות. ואם יש החזר – מגישים למס הכנסה, ודואגים שתקבל את הכסף לחשבון הבנק שלך. והכל ב-8 שקלים, בלי תוספות, בלי אחוזים או כל מיני חיובים אחרים.

ל-80% מהאוכלוסייה מגיע החזר, נכון? מדובר לעיתים בהחזרים משמעותיים מאוד.

בהחלט. אני אתן דוגמא, למשל לקוחה שיצאה לחופשת לידה, והאריכה אותה מעבר לשלושה חודשים, ובעלה שכח לדווח למעסיק שנולד לו ילד. עבור שנה אחת, ההחזר היה 13 אלף שקלים. וכל זה תמורת 8 שקלים בחודש.

זה מהיום ואילך, אבל מה קורה אם אני רוצה לבדוק מה קרה איתי בעבר?

אנחנו נותנים למנויים הטבה שאין בשום מקום אחר בשוק: רוצים לבדוק שנה? נכנסים לאתר הפשוט שלנו, בוחרים שנים לבדיקה, ומשלמים רק 69 שקלים, מחיר קבוע, ואנחנו בודקים עבורך אם יש החזר, ואם כן – מגישים אותו ודואגים שתקבל אותו לחשבון הבנק שלך.

הבנתי שיש המון ועדי עובדים שמצטרפים.

נכון, יש לנו אלפי מנויים כבר. זה באמת שירות שאנחנו רוצים שלכל שכיר יהיה. אין סיבה שלא, באמת שלא.

תשננו את המספר, כוכבית 8699*, או תחפשו טקסאון בגוגל. אתם חייבים לעשות את זה. אני ממש מרגיש שאנחנו עוזרים למאזינים שלנו. שיהיה בוקר טוב לכולם.

מעוניינים להירשם לטקסאון, ולקבל החזר מס אוטומטי מדי שנה? לחצו כאן